Dış Ünitesiz Portatif Klimalar -  Seyyar & Mobil Klimalar

ÜRÜN SEÇENEKLERİ LÜTFEN TIKLAYINIZ :
Pano Kliması 935 Watt 3190 BTU EVO1000
Pano Kliması 1947 Watt 6650 BTU EVO2000
Sulu Serinletici [Evaporatif]
Pano Kliması 1420 Watt 4845 BTU EVO1500
END.KLİMA IP54, Kabin İçi Max.45C Ortam 55C / 2 KW
Kabin Soğutucu Klima 5750 BTU
Seyyar Sulu Tip Serinletici 2500 m3/h 280 W
7,000 BTU Otel Odası Kliması
7,500 BTU [Hortumlu Sadece Soğuk]
8,000 BTU [Hortumlu Sadece Soğuk]
8,500 BTU [Hortumlu Sadece Soğuk]
8,500 BTU [Hortumlu Sadece Soğuk]
9000 BTU Troytek
9.000 BTU A++ Troytek Dış Ünitesiz Klima (Ev/Ofis/Server/Sistem odası)
9,000 BTU [Hortumlu Sadece Soğuk]
9200 BTU Otel Odası Inverter/Soğuk
9200 BTU Otel Odası Soğuk+Sıcak
9,500 BTU [Hortumlu Sadece Soğuk]
10,000 BTU [Hortumlu Sadece Soğuk]
10,000 BTU Olimpia Soğuk
10000 BTU OTO-START ve SU BİRİKTİRMEYEN
10,000 BTU Elektrik Panolarına Dıştan Entegre
10,200 BTU [Hortumlu Sadece Soğuk]
10,600 BTU Otel Odası Inverter Soğuk+Sıcak
12,000 BTU OLIMPIA OtoStart Soğuk
12,000 BTU Olimpia OtoStart-Soğuk
12.000 BTU A++ Troytek Dış Ünitesiz Klima (Ev/Ofis/Server/Sistem odası)
ZİBRO PH233 - 12,000 BTU
12000 BTU TROYTEK Soğuk Sıcak Portatif Klima BSK
12.100 BTU [Dış Üniteli Model Sadece Soğuk]]
Kabin Soğutucu Klima 12500 BTU
13,000 BTU [Hortumlu Sadece Soğuk]
14.000 BTU TROYTEK SİSTEM ODASI Kliması
14,000 BTU TROYTEK Soğuk-Sıcak
15.000 BTU A++ Troytek Dış Ünitesiz Klima (Server/Sistem odası)
Dış Ünitesiz Portatif Klima Fiyat
Portatif Klima Fiyat

Kapasite9200 BTU Otel Odası Soğuk+Sıcak
Ses Seviyesi dB(A)34-43 dB(A)
 
 
EER3,2
Enerji SınıfıA Enerji Sınıfı
GazR410A / 0,570kg
Enerji TüketimiSoğutmada:460/850/1300W Isıtmada:420/750/1200W
OzelliklerINVERTER teknolojisi ..:On/off çalışan sistemlerin aksine Inverter’lı üniteler istenen sıcaklığa hızlıca ulaşıp bu sıcaklığı sabit tutabilirken ani değişikliklere de izin vermez. Inverter DC üniteleri daha düşük enerji sarfiyatı ve daha sessiz çalışmayı garanti eder. Maksimum enerji seviyesinde konfor sağlanırken masraflar da azalır.Sabit oda sıcaklığı..: İstenen sıcaklığa daha çabuk ulaşılmasının yanı sıra, Inverter teknolojisi hem ısıtmada hem de soğutmada oda sıcaklığının daha iyi kontrol edilmesini sağlayarak dalgalanmaları minimuma indirir. İki kapasite, dört model..:4 farklı modeli içeren ürün yelpazesi ihtiyaçlarınıza uygun farklı çözümler sunar. inverter teknolojisi ile ısı pompası yüksek verimlilik seviyelerine ulaşarak konforlu soğutma ile sadece serin günlerde değil tüm kış boyu kullanabileceğiniz gerçekten etkili ısıtma arasında mükemmel dengeyi sağlar.Bakım ve filtre değişimi daha kolay..: Inverter DC, bakımı kolay bir cihaz olarak ortaya çıktı. Modüler ünitenin tüm parçalarına ulaşmak ve ayırmak çok kolay. Filtre temizliği çok basit. Filtrelere ulaşmak için üst emiş kapağını hafifçe kaldırmak yeterli. Inverter iki tip filtreye sahip: duman, polen, toz, tüy gibi alerjik reaksiyona neden olabilecek ufak partikülleri tutan bir elektrostatik filtre ve kötü kokular ile zararlı gazları etkisiz hale getiren bir karbon filtre. Şık tasarım..:Akıllıca tasarlanan Inverter DC King ve Miranda tarafından yaratıldı. Kolayca her dekorasyona uyum sağlayan tasarım karakter sahibi olsa da gizlenmeyi çok iyi başarıyor. Sessiz çalışma..:Klima konforu ile sessizlik daha da değerlidir. Gün boyu konforunuz için sessiz çalışmanın dışında gece fonksiyonu ile huzurlu bir uyku da sağlar. Inverter DC son nesil teknoloji sayesinde çok düşük ses seviyelerinde bir çalışma sağlar. Daha yüksek verim, daha düşük sarfiyat..:DC Inverter teknolojisi yüksek performans ile istenen konforu eksiksiz sağlarken verimliliği artırarak sarfiyatı %30’a varan seviyelerde azaltır. Yüksek performans..: inverter sistemi optimum performansta konfor sağlamak için kompresör hızını sürekli olarak kontrol eder ve ayarlar. ihtiyaç duyulursa -10 ºC dış ortam sıcaklığına kadar soğutma yapabilir. Optimal hava hacmi ve dağıtımı..:Mükemmel konforu yakalamak hava hacmine ve düzgün dağıtıma bağlıdır. 490 m3/saat hava debisi ve 690 x 60 mm boyutlarındaki üfleme ağzı ile Inverter DC tüm odaya verimli bir hava dağılımı sağlar. Montaj..: Inverter DC bir döşeme tipi klima gibi alçak veya duvar tipi klima gibi yüksek monte edilebilir. Cihazı farklı bir uygulama için hazırlamak sadece birkaç saniye alır. Kolayca yerinden çıkarılan üfleme ağzının yönünü değiştirmek yeterlidir. Cihazın montajı dış ortamda hiç bir çalışma gerektirmez. Bu da montaj sürelerini ve maliyetleri düşürür. Dış ortamda gözüken tek şey 20 cm çapında 2 adet dairesel menfezdir.
AutoRestart 
Drenaj 
Boyutlar Iç ÜniteGen:902 Yük:506 Der:229 mm
Boyutlar Dış Ünite 
Hava Debisi m3/h490/430/360 m3/h
Agirlik39 kg
Nem Alma Kapasitesi 
Oda Hacmi 
Fan Kademe Sayısı3 Kademeli Fan
Uzaktan KumandaUzaktan Kumandalı
Hortum Bilgisi 
Ürün TanıtımıThe first and only air conditioner without outdoor unit applying DC inverter technology. Great performance. It delivers ideal warm-cool climate with AA energy efficiency level. Noiseless operation with reduced consumption. Inverter DC is suitable for cooling operation even when the outdoor temperature is as low as -10°C. Air flow and air distribution are key elements for achieving perfect comfort. Inverter generates up to a maximum of 490 m3/h of air, which is distributed efficiently throughout the room thanks also to the large-sized flap (690x60 mm). This means reduced consumption with the same cooling/heating performance. Inverter system constantly checks the rotation speed of the variable-speed compressor in order to guarantee optimal performance under any condition, which means reaching the set temperature quickly and keeping it steady. Inverter DC has been developed to ensure maximum accessibility during maintenance operations: conceived as a modular unit, all its sections are separable and easy to reach. Filter cleaning is extremely simple. To access filters, simply lift the air flap lightly. Then just pull out the double filter and it is ready to be cleaned. Unico Inverter is fitted with two types of filters: an electrostatic filter which controls and eliminates small particles and emissions such as smoke, dusk, pollen, animal hair to prevent allergic reactions, and an activated carbon filter which eliminates bad odours and inactivates any harmful gases. inverter DC has been designed and developed for low or high installation. Thanks to innovative technical features, a few minutes is all it takes to prepare the machine for either type of installation. The installation of the unit requires no outside work: this means no difficult procedures and reduced costs. The visual impact on the outside wall is minimal with only two small grilles installed (each 202 mm diameter).
 
    Portatif Klima Cihazları , mobil klima, seyyar klima fiyat fiyatları, dış ünitesiz klima, otel odası kliması, seyyar hortumsuz klima, borusuz klima, taşınabilir klima, araç kliması, sulu serinletici, çöl kliması, sulu klima, kümes serinletici, barınak serinletici, hayvan barınak serinletici, amcor portatif klima, airfel portatif klima, arçelik portatif klima, rubeniz portatif mobil seyyar klima, taşınabilir klima, seyyar klima, mobil klima, taşınabilir seyyar klima, zibro mobil klima, mobil klima,portatif klima,zibro klima fiyatları, mobil klima fiyatları
    zibro airfell amcor